کیف دستی تبلیغاتی

کیف دستی تبلیغاتی

اگر می‌خواهید برندتان را ماندگار کنید، کیف دستی تبلیغاتی همان چیزی است که در جستجوی آن هستید. در بین هدایای تبلیغاتی آن دسته از محصولاتی که کاربردی هستند و دوام بیشتری دارند، بیشتر توجه مخاطبان را به خود جلب می‌کنند. این محصول کاربردی و ارزشمند بازدهی بالایی دارد و در نمونه‌های مختلفی تولید می‌شود. به همین خاطر ما در سایت چاپ و تبلیغات انواع بگ پارچه‌ای سوزنی تبلیغاتی را با طرح‌های انتخابی شما برای مناسبت‌های گوناگون چاپ می‌کنیم و با بهترین قیمت‌ها در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهیم.

بگ پارچه ای
کیف دستی تبلیغاتی

مجموعه آیتکس در زمینه تولید و چاپ بگ پارچه ای، چاپ نایلون و پوشه های دکمه دار پارچه ای فعالیت دارد برای مشاهده لیست قیمت خدمات روی گزینه مورد نظر کلیک نمایید.

 چاپ کیف دستی تبلیغاتی و مزایا

اگر تصمیم به چاپ کیف دستی تبلیغاتی دارید، بهترین انتخاب برای شما چاپ این محصولات با کیفیت در مجموعه چاپ و تبلیغات است. زیرا با ثبت سفارش در مجموعه ما می‌توانید از مزایای زیر بهره‌مند شوید.

قابل توجه کارگاه های چاپ سیلک

فروش رنگ pvc و کلزومات چاپ سیلک در این مجموعه آغاز گردید. برای مشاهده قیمت روی کلمه رنگ چاپ سیلک کلیک کنید.

کیفیت بالای چاپ

یکی از مزایای سفارش چاپ ساک تبلیغاتی در مجموعه ما بالا بودن کیفیت چاپ و جنس مورد استفاده برای تولید این کیف‌های تبلیغاتی است. کیف‌های ما همگی دارای مقاومت بالایی بوده و تحمل وزن زیادی را دارند. این کیف‌ها در برابر پارگی مقاوم هستند و حتی در صورت کشیدگی، حالت اولیه خود را حفظ می‌کنند. طرح‌های چاپ شده روی کیف‌های تبلیغاتی سوزنی هم ماندگار هستند و حتی در صورت شستشو از بین نمی‌روند.

تنوع بالای رنگ

یکی دیگر از ویژگی‌های محصولات ما، تنوع رنگی بالا و جذابیت ظاهری آن ها است. با توجه به رنگ کیف دستی تبلیغاتی، نام برند شما با یک رنگ دیگر روی آن چاپ می‌شود تا جلوه بیشتری داشته باشد و ظاهر آن جلب توجه کند. این کیف‌های تبلیغاتی با هدف برندینگ در حوزه‌های گسترده طراحی می‌شوند. به همین خاطر جهت انتخاب رنگ و طرح آن ها از نظرات کارشناسانی استفاده می‌شود.

دوام و ماندگاری بالا

طول عمر کیف‌های تبلیغاتی که در مجموعه چاپ و تبلیغات آماده می‌شوند، چندین سال است و شما عزیزان می‌توانید به کرات از آن ها استفاده کنید. این محصولات در فروشگاه، نمایشگاه، بوتیک و حتی منازل شخصی قابل استفاده هستند.

چاپ طرح‌های گوناگون

قابلیت چاپ طرح‌های مختلف در مجموعه ما باعث شده تا مشتریانمان نهایت رضایت را از ثبت سفارش خود داشته باشند. محصولات ما با هدف تبلیغات تهیه می‌شوند و در همه جا قابل استفاده هستند. به همین خاطر تنوع طرح‌هایی که ما چاپ می‌کنیم، بسیار گسترده است. علاوه بر اینکه مشتری نقش تعیین کننده‌ای در تعیین طرح و نقش دارد. اما کارشناسان ما نیز برای چاپ طرح‌های مختلف روی این هدایای تبلیغاتی نظر می‌دهند و در نهایت محصول به دست آمده یک کیف تبلیغاتی کاربردی و تاثیرگذار خواهد بود.

سرعت بالای تولید در چاپ و تبلیغات

سرعت بالای تولید در مجموعه ما یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فردی است که با سفارش چاپ کیف تبلیغاتی می‌توانید از آن بهره‌مند شوید. اگر فرصت کافی ندارید و می‌خواهید در کوتاه‌ترین زمان ممکن برند خود را تبلیغ کنید و برای مناسبت‌های خاص مانند نوروز یا شب یلدا از این کیف‌ها استفاده کنید، می‌توانید سفارش خودتان را به ما بسپارید و در اسرع وقت کیف‌های تبلیغاتی مورد نظرتان را با بهترین کیفیت و طرح‌های گوناگون تحویل بگیرید.

سازگار با محیط زیست

در مجموعه ما از متریالی استفاده می‌شود که کیفیت بالایی دارند و با محیط زیست سازگار هستند. به دلیل اینکه کیف‌های تبلیغاتی جایگزین مناسبی برای کیسه‌های پلاستیکی هستند، می‌توانند تاثیر بسیار خوبی بر محیط زیست داشته باشند و از آلودگی آن جلوگیری کنند.

قیمت مناسب

آخرین مزیتی که می‌توانید با ثبت سفارش در مجموعه ما از آن بهره‌مند شوید، تعیین قیمت‌های بسیار اقتصادی و مناسب برای چاپ کیف تبلیغاتی است. در مجموعه ما علیرغم استفاده از متریال با کیفیت و انتخاب طرح‌های جذاب و رنگارنگ، قیمت‌های مناسبی هم برای تهیه این کیف‌های تبلیغاتی در نظر گرفته می‌شود. هدف ما از این کار هم جلب رضایت مشتریانمان است.

کاربرد کیف دستی تبلیغاتی

 کیف دستی تبلیغاتی دارای انواع مختلفی است. بعضی از این کیف‌ها به صورت ماشینی تولید می‌شوند و بعضی دیگر ساک‌های سوزنی پرسی هستند. نمونه‌هایی هم هستند که به صورت دستی دوخته می‌شوند. دسته‌های این کیف‌های چاپی هم به دو صورت پانچی یا زنبیلی به آن ها متصل می‌شوند. هدف از استفاده از این کیف‌ها تبلیغات و استفاده شخصی است. این محصولات که اکثراً تجزیه پذیر هستند و با محیط زیست سازگاری دارند، برای استفاده بلند مدت در فروشگاه‌ها، بوتیک‌ها و منازل افراد قابل استفاده می‌باشند. اکثراً این کیف‌های پارچه‌ای دارای لوگو و نشان تجاری یک برند هستند و می‌توانند با استفاده از یک روش ساده و آسان برند مورد نظر را معرفی کنند.

قیمت سفارش کیف دستی تبلیغاتی در مجموعه چاپ و تبلیغات آیتکس

بگ پارچه‌ای سوزنی تبلیغاتی یا همان کیف دستی تبلیغاتی در مجموعه ما دارای قیمت‌های مناسبی است. البته قیمت کیف دستی تبلیغاتی با توجه به مواردی مانند نوع دستگاه چاپ، جنس پارچه، متریال، نوع دسته کیف، طرح چاپ شده، گرماژ ساک و اندازه آن بستگی دارد.

بگ پارچه‌ای سوزنی تبلیغاتی یا همان کیف دستی تبلیغاتی در مجموعه ما دارای قیمت‌های مناسبی است. البته قیمت کیف دستی تبلیغاتی با توجه به مواردی مانند نوع دستگاه چاپ، جنس پارچه، متریال، نوع دسته کیف، طرح چاپ شده، گرماژ ساک و اندازه آن بستگی دارد.

نحوه سفارش کیف دستی تبلیغاتی در چاپ و تبلیغات

در مجموعه ما تنوع محصولات بالا است. بنابراین مشتریانمان می‌توانند کیف‌های پارچه‌ای را با گرماژهای مختلف سفارش دهند. شما مشتریان عزیز می‌توانید بر حسب نیاز خودتان انواع کیف‌های دستی تبلیغاتی را با متریال گوناگون سفارش دهید. بیشتر کیف‌های تبلیغاتی چاپ شده در مجموعه چاپ و تبلیغات دارای گرماژ ۹۰ و ۶۰ هستند. اگر استفاده این کیف‌ها برای وزن‌های بالا است، توصیه ما به شما سفارش گرماژ بالا است تا این کیف‌های پارچه‌ای مقاومت بالاتری داشته باشند.

ارسال فایل چاپی

شما عزیزان می‌توانید فایل چاپی مورد نظرتان را با توجه به ابعاد استاندارد، برای ما ارسال کنید و آن را با بهترین کیفیت تحویل بگیرید. فقط توجه داشته باشید که ابعاد فایل ارسالی باید متناسب با اندازه‌های تعیین شده توسط مجموعه ما باشد. زیرا تغییر سایز و ارسال طرح‌های بزرگ‌تر، وجود ندارد. اما نگران نباشید ما می‌توانیم همان طرح شما را با تغییر اندازه روی کیف‌های پارچه‌ای سوزنی چاپ کنیم. بهتر است برای سفارش کیف مورد نظر خود حتی الامکان از به کار بردن جزئیات بسیار ریز و خطوط نازک خودداری کنید. زیرا طرح نهایی باید با کیفیت بالایی عرضه شود و هرچه جزئیات آن کمتر باشد، ظاهر بهتری پیدا می‌کند. شما عزیزان می‌توانید قبل از چاپ، طرح مورد نظرتان را برای کارشناسان ما ارسال کنید. در صورتی که این چاپ مناسب کیف‌های پارچه‌ای سوزنی باشد و یا نیاز به ادیت داشته باشد، کارشناسان ما به شما اطلاع می‌دهند.

ثبت سفارش به صورت آنلاین

شما عزیزان می‌توانید به صورت آنلاین سفارش چاپ کیف‌های تبلیغاتی را ثبت کنید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن ها را تحویل بگیرید. جهت سفارش کیف تبلیغاتی پارچه‌ای می‌توانید بر اساس جدول سایزبندی که در سایت ما وجود دارد، رنگ بندی مورد نظرتان را انتخاب کنید و پس از انتخاب طرح چاپی و تیراژ سفارش از طریق سایت یا تماس با کارشناسان ما مراحل ثبت سفارش را تکمیل کنید.

کیف دستی تبلیغاتی
کیف دستی تبلیغاتی
کیسه پارچه ای

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک نیاز دارید?