کیسه بسته بندی نمک

کیسه بسته بندی نمک

کیسه بسته بندی نمک  اهمیت بالایی در عرضه آن به بازار دارد.بسته بندی نمک و عرضه آن در بازار از شغل های پردرآمد می باشد. ایران منبع عظیمی از نمک در اختیار دارد از معادن نمک در کویر تا نمک دریا.

نمک یکی از مواردی است که در هر خانه و آشپزخانه مصرف بالایی دارد و زندگی و غذا خوردن بدون نمک امکان پذیر نیست. فروش نمک با بسته بندی های متفاوت در سالهای اخیر رونق گرفته است. تعداد شرکت های فروشنده نمک در کشور زیاد شده است و همین عرصه رقابت را تنگ کرده است. قیمت، کیفیت و شکل ظاهری بسته بندی می تواند باعث فروش بیشتر در این عرصه شود.

کیسه بسته بندی نمک موردی است که میخواهیم در مورد آن صحبت کنیم. به طور قطع بسته بندی مناسب می تواند مشتری را به سمت محصول شما سوق دهد.

بسته بندی های نمک در سال های اخیر تنوع زیادی پیدا کرده است. بسته بندی های نایلونی، گونی های پلاستیکی، و کیسه نمک پارچه ای سوزنی .

 

مورد تولید شده در مجموعه آیتکس کیسه های نمک پارچه ای سوزنی می باشد. این کیسه ها که اخیرا در بسته بندی نمک مورد استفاده قرار می گیرند باعث استقبال زیادی شده است. ظاهری زیبا و جذاب مقاومت مناسب و قیمت ارزان آن باعث استقبال از این محصول شده است.

این کیسه ها در برابر جذب رطوبت مقاوم بوده و رطوبت جذب نمک داخل آن نمی شود.

مجموعه آیتکس تولید کننده کیسه های پارچه ای سوزنی می باشد برای مشاهده لیست قیمت روی گزینه مورد نظر کلیک کنید

کیسه بسته بندی نمک

انواع کیسه بسته بندی نمک پارچه ای

کیسه نمک پارچه ای به دو صورت ساده و تلق دار شده وجود دارد. مدل تلق دار آن یک لایه پلاستیک در داخل کیسه دوخت شده است که جذب رطوبت را به صفر می رساند. هر چند که جنس پارچه های سوزنی تا حد زیادی مقاوم در برابر رطوبت می باشد و این کار زیاد لازم نیست.

نوع ساده آن که فقط توسط پارچه اسپان باند تولید شده است قیمت پایین تری دارند. این کیسه ها توسط دستگاه های اتوماتیک بدون دخالت دست و به صورت بهداشتی با دوخت التراسونیک تولید می شود.

بعضی این کیسه ها را با دسته پانچ شده خریداری می کنند و بعضی دیگر این کیسه ها را بدون دسته سفارش می دهند و بالای آن را دوخت می زنند.

کیسه بسته بندی نمک سوزنی قابلیت چاپ دارند و چاپ در رنگ های مختلف روی آنها انجام می شود. حداقل سفارش این کیسه ها 1000 عدد می باشد.

کیسه های پارچه ای نمک در دو گرماژ 60 و 90 تولید می شود. کیسه های 60 گرم قیمت مناسب تری دارند و برای نمک نیز مناسب می باشند به همین دلیل فروش بیشتری دارند.

مجموعه آیتکس

مجموعه آیتکس تولید کننده کیسه های پارچه ای تبلیغاتی با دستگاه های اتومات بدون خظا می باشد. این کیسه ها برای اصناف و مشاغل مختلف در ابعاد گوناگون تولید می شود.

این کیسه ها در دو گرماژ 60 و 90 به صورت فلت، کف کاست، سه طرف کاست،دسته پانچ و دسته بندی با پارچه های سوزنی با کیفیت شرکت بافتینه و بادران تولید می شود.

چاپ اختصاصی برند نیز در صورت نیاز روی کیسه ها چاپ شده و تحویل مشتریان گرامی میگردد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ساک پارچه ای کلیک کنید

گروه چاپ آیتکس آماده ارائه خدمات  در زمینه فروش و چاپ ساک پارچه ای (سوزنی) ، چاپ نایلون، انواع ساک دستی تبلیغاتی ؛  

 بگ پارچه ای ؛ با کیفیت خوب و قیمت های مناسب به شما مشتریان عزیز می باشد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک نیاز دارید?