چاپ نایلون

چاپ نایلون چیست؟

این را باید بدانید که امروزه هر فروشگاهی نیاز به نایلون دارد تا علاوه بر اینکه محصولات فروخته شده را در آن قرار می دهند.لوگو و مشخصات فروشگاه خود را بر روی نایلون چاپ کند تا از یک تبلیغات رایگان وروان در سطح شهر استفاده کننند. چاپ نایلون با توجه به تعداد آن به شیوه های متفاوتی چاپ می شود.چاپ نایلکس در چاپ شاپرک وبه صورت چاپ سیلک وبرروی نایلون های فروشگاهی آماده انجام میشود.به همین دلیل چاپ نایلون به این روش بر اساس تعداد انجام میشود.در چاپ سیلک میتوان طرح شما را به صورت تک رنگ و دو رنگ ویا به صورت تکی در وسط نایلون ها چاپ کرد.

نایلون ها در چند مدل مختلف موجود می باشند.نایلون دسته موزی و نایلون دسته تقویت نایلون دسته رکابی نایلون آجردار ضخامت تمام نایلون ها 140 میکرون بوده وضخامت نایلکس دسته آجردار 70 الی 80 میکرون است.

نکات کلی راهنمایی  طراحی و چاپ نایلون تبلیغاتی:

فایل ارسالی باید به صورت تک رنگ بوده وباید فرمت فایل ارسالی JPG  باشد.

در صورتی که توسط کرول طراحی کرده اید خروجی گرفته ودر فتوشاپ به JPG تبدیل نمایید.

چاپ هر رنگ در مراحل جداگانه چاپ می شود پس حتما در چاپ دو رنگ ،رنگها نسبت به هم جابه جا می شوند.

از فونت نازک و فونت ریز و فشرده به هیچ عنوان استفاده نکنید.

از طرح های یکدست رنگ بزرگ استفاده نکنید زیرا چاپ آن کامل پر نمی شود و کچلی میزند.

نوع چاپ : چاپ کارت ویزیت درچاپ عمومی به صورت تمام رنگی بوده وطرح های تک رنگ و دو رنگ هم در همین فرم با همان قیمت چاپ می شود.

تعهد رنگ:در چاپ سیلک رنگها بصورت چشمی ساخته می شوند با توجه به نمونه رنگ ارسالی مشتری ولی در نظر داشته باشید به هیچ وجه رنگ ارسالی شما نخواهد شد.وحتما مقداری تفاوت وجود خواهد داشت.شما میتوانید همراه فایل اصلی چاپ یک نمونه رنگ هم ارسال کنید.

زمان چاپ:زمان چاپ نایلون 10 الی 12 روز کاری خواهد بود در صورتی است که سفارش قبل از ساعت 11 ثبت شود

چاپ لوگو بر روی نایلون

یکی از استفاده های اصلی در چاپ نایلون تبلیغاتی  چاپ لوگو است.شرکت های زیادی برای ارائه خدمات و محصولات خود نیاز به نایلون دارند. که ما به اینگونه شرکت ها پیشنهاد می کنیم از خدمات چاپ نایلون شرکت ما استفاده کنند تا بتوانند کیفیت کار خود را دوچندان کنند وکیفیت ظاهری محصولات خود را بسیار افزایش می دهند.البته این را به یاد داشته باشید که تنها شرکت هایی که محصولات دارند نباید از این خدمات استفاده کنند بلکه بعضی از شرکت ها نیز برای کسب وکار خود می توانند با پخش اینگونه نایلون تبلیغاتی برندینگ خود رادوچندان کنند.خالی از لطف نیست که به این نکته اشاره کنم هزینه ای که شما برای این تبلیغات وبرندینگ وبرای ظاهر محصولات خود می کنید شاید نصف هزینه ای باشد که رقباشما می پردازند.پیشنهاد میکنم برای کسب اطلاعات بیشتر باما تماس بگیرید

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کمک نیاز دارید?