چاپ نایلون

نایلون دسته تقویت

نایلون دسته تقویت

نایلون دسته تقویت یک نایلون مقاوم و با کیفیت می باشد. این نوع نایلون از مواد پتروشیمی درجه 1 تولید شده و دارای کیفیت بالایی می باشد. از نظر شکل ظاهری این نوع نایلون شبیه نایلون دسته موزی می باشد. تفاوت این نایلون با نوع دسته موزی در دو مورد می باشد.

مورد اول اینکه این نایلون معمولا به صورت کف کاست تولید می شود. مورد دوم همانطور که از اسم آن پیداست دسته آن تقویت شده است. یک لایه نایلون به قسمت دسته آن پرس شده که باعث ایجاد مقاومت بیشتر می شود.

مجموعه آیتکس تولید کننده انواع نایلون برای فروشگاه ها همراه با چاپ اختصاصی می باشد. برای مشاهده لیست قیمت خدمات روی گزینه زیر کلیک نمایید.

همانطور که گفته شد نایلون دسته تقویت به صورت کف کاست تولید می گردد. البته هنگام سفارش میتوان سفارش بدون کاست آن را نیز داد. اما دلیل این که این نوع نایلون به صورت کف کاست تولید می گردد به دلیل حجم گرفتن بیشتر می باشد. بدیهی است کسانی که این نایلون را سفارش می دهند به دلیل عدم کارایی نایلون دسته موزی برای شغلشان می باشد. به همین دلیل نایلونی با مقاومت بیشتر سفارش می دهند.

بیشتر بخوانید: نایلون دسته بندی چیست؟

قیمت نایلون دسته تقویت

قیمت نایلون دسته تقویت بستگی به قیمت مواد پتروشیمی دارد. چون در این نایلون از مواد درجه 1 پتروشیمی استفاده می شود کمترین ناخالصی در تولید آن وجود دارد. قیمت این نایلون بیشترین وابستگی به مواد پتروشیمی را دارد.  

از نظر تفاوت قیمت با نایلون دسته موزی می توان گفت اختلاف قیمت ناچیز می باشد که عمدتا به دلیل فرآیند تولید و دوخت وبرش این نوع نایلون نسبت به نایلون دسته موزی می باشد. سرعت تولید و دوخت وبرش این نایلون کند تر می باشد.

نایلون های شیری رنگ و مشکی دارای قیمت مناسب تر و قیمت نایلون های رنگی به دلیل استفاده از مستربچ برای رنگی کردن نایلون کمی بالاتر است.

نایلون دسته تقویت از بهترین نوع نایلون تبلیغاتی می باشد. مواد درجه 1 همچنین مقاومت بالا باعث شده است که این نایلون ماندگار تر از نایلون های دیگر شود و پس از خرید و تحویل جنس به مشتری سریع غیر قابل مصرف نشود.

نایلون تقویت
نایلون دسته تقویت
نایلون دسته تقویت

بیشتر بخوانید: نایلون دسته رکابی چیست؟

خرید نایلون فروشگاهی با کیفیت

اگر به دنبال خرید نایلون فروشگاهی با کیفیت و مقاوم برای کسب و کار خود هستید بهتر است روی گزینه نایلون دسته تقویت فکر کنید. این نایلون با ضخامت مناسب و حالت کف کاست یک نایلون با کیفیت را ایجاد می کند.

معمولا اگر نایلون بخواهد در اثر بار زیاد پاره شود ابتدا از ناحیه دسته پاره می شود. به همین منظور در این نایلون دسته آن با یک لایه نایلون پرس شده تقویت می شود تا مقاومت آن افزایش یابد. بوتیک ها و کفش فروشی ها و صنعت پارچه و لباس از صنایع پر مصرف این نوع نایلون می باشد.

حداقل عرض تولید شده این نوع پلاستیک عرض 30 سانتی متر می باشد. ابعاد کوچکتر با توجه به حجم شان و  وزنی که می توانند تحمل کنند نیازی به تقویت ندارند . فقط سایز های متوسط و بزرگ نیازمند تقویت می باشند.

در ویدئو زیر فیلم کوتاهی از دوخت و برش نایلون تقویت قابل مشاهده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کمک نیاز دارید?