چاپ نایلون

نایلون دسته تقویت

نایلون دسته تقویت

نایلون دسته تقویت یک نایلون مقاوم و با کیفیت می باشد. این نوع نایلون از مواد پتروشیمی درجه 1 تولید شده و دارای کیفیت بالایی می باشد. از نظر شکل ظاهری این نوع نایلون شبیه نایلون دسته موزی می باشد. تفاوت این نایلون با نوع دسته موزی در دو مورد می باشد.

مورد اول اینکه این نایلون معمولا به صورت کف کاست تولید می شود. مورد دوم همانطور که از اسم آن پیداست دسته آن تقویت شده است. یک لایه نایلون به قسمت دسته آن پرس شده که باعث ایجاد مقاومت بیشتر می شود.

مجموعه آیتکس تولید کننده انواع نایلون برای فروشگاه ها همراه با چاپ اختصاصی می باشد. برای مشاهده لیست قیمت خدمات روی گزینه زیر کلیک نمایید.

همانطور که گفته شد نایلون دسته تقویت به صورت کف کاست تولید می گردد. البته هنگام سفارش میتوان سفارش بدون کاست آن را نیز داد. اما دلیل این که این نوع نایلون به صورت کف کاست تولید می گردد به دلیل حجم گرفتن بیشتر می باشد. بدیهی است کسانی که این نایلون را سفارش می دهند به دلیل عدم کارایی نایلون دسته موزی برای شغلشان می باشد. به همین دلیل نایلونی با مقاومت بیشتر سفارش می دهند.

بیشتر بخوانید: نایلون دسته بندی چیست؟

قیمت نایلون دسته تقویت

قیمت نایلون دسته تقویت بستگی به قیمت مواد پتروشیمی دارد. چون در این نایلون از مواد درجه 1 پتروشیمی استفاده می شود کمترین ناخالصی در تولید آن وجود دارد. قیمت این نایلون بیشترین وابستگی به مواد پتروشیمی را دارد.  

از نظر تفاوت قیمت با نایلون دسته موزی می توان گفت اختلاف قیمت ناچیز می باشد که عمدتا به دلیل فرآیند تولید و دوخت وبرش این نوع نایلون نسبت به نایلون دسته موزی می باشد. سرعت تولید و دوخت وبرش این نایلون کند تر می باشد.

نایلون های شیری رنگ و مشکی دارای قیمت مناسب تر و قیمت نایلون های رنگی به دلیل استفاده از مستربچ برای رنگی کردن نایلون کمی بالاتر است.

نایلون دسته تقویت از بهترین نوع نایلون تبلیغاتی می باشد. مواد درجه 1 همچنین مقاومت بالا باعث شده است که این نایلون ماندگار تر از نایلون های دیگر شود و پس از خرید و تحویل جنس به مشتری سریع غیر قابل مصرف نشود.

نایلون تقویت
نایلون دسته تقویت
نایلون دسته تقویت

بیشتر بخوانید: نایلون دسته رکابی چیست؟

خرید نایلون فروشگاهی با کیفیت

اگر به دنبال خرید نایلون فروشگاهی با کیفیت و مقاوم برای کسب و کار خود هستید بهتر است روی گزینه نایلون دسته تقویت فکر کنید. این نایلون با ضخامت مناسب و حالت کف کاست یک نایلون با کیفیت را ایجاد می کند.

معمولا اگر نایلون بخواهد در اثر بار زیاد پاره شود ابتدا از ناحیه دسته پاره می شود. به همین منظور در این نایلون دسته آن با یک لایه نایلون پرس شده تقویت می شود تا مقاومت آن افزایش یابد. بوتیک ها و کفش فروشی ها و صنعت پارچه و لباس از صنایع پر مصرف این نوع نایلون می باشد.

حداقل عرض تولید شده این نوع پلاستیک عرض 30 سانتی متر می باشد. ابعاد کوچکتر با توجه به حجم شان و  وزنی که می توانند تحمل کنند نیازی به تقویت ندارند . فقط سایز های متوسط و بزرگ نیازمند تقویت می باشند.

در ویدئو زیر فیلم کوتاهی از دوخت و برش نایلون تقویت قابل مشاهده است.

نایلون دسته تقویت چیست؟

این نوع نایلون معمولا از چاپ پذیری خوبی برخوردار است ومیتوان انواع طرح،تصویر،لوگو ونوشته را روی آن چاپ کرد.و همچنین از آن به عنوان پلاستیک تبلیغاتی شیک استفاده کرد.این نوع نایلون ها معمولادر فروشگاه های مانند بوتیک ها که ظاهر شکیل برایشان اهمیت دارد.بیشتر مورد استفاده قرارمیگیرند

تفاوت نایلون دسته موزی با نایلون دسته تقویت چیست؟

اگر بخواهیم دقیق تر نایلون دسته تقویت را توضیح دهیم باید ابتدا نایلون دسته موزی را برایتان شرح دهم.نایلون دسته موزی نوعی کیسه فروشگاهی شیک می باشد که به علت شکل خمیده و موز مانند دسته اش آن را به این نام میشناسند.قدرت تحمل وزن این نایلون ها معمولا بین 3تا5 کیلوگرم است.امادر کیسه های دسته تقویتی اینگونه نبوده وبرای دوام دسته ها افزایش یابداز داخل یک لایه به آن اضافه میکنند.ودوبل بودن دسته باعث افزایش مقاومت آن میگردد.این درحالی است که نایلون دسته موزی فاقداین لایه اضافی هستند.حداکثرتحمل وزن نایلون دسته تقویت 10 کیلوگرم میباشد.که به نوعی ضعف نایلون دسته موزی کاهش داده  شده  وتحمل وزن وکشش نایلون تا دو برابر افزایش داده شده است.بنابراین میتوان نتیجه گرفت که نایلون دسته موزی و دسته تقویت هیچ تفاوتی باهم ندارند وتنها تفاوت آنهااین است که دسته تقویت به دلیل دوبل بودن دسته،قدرت و استحکام بیشتری دارد.

کاربرد نایلون دسته تقویت چیست؟

این نوع کیسه ها معمولا برای بوتیک ها وکسانی که دنبال یک کیسه شیک برای فروشگاه خود هستند استفاده می شوند.نمونه هایی از این محصول را میتوان در فروشگاه هایعرضه کننده ی پوشاک،موادغذایی،خشکباروتنقلات کتاب ولوازم تحریر لوازم خانگی لوازم آرایشی داروخانه ها و… مشاهده کرد.همچنین این نایلون ها به دلیل استحکام خوبی که دارند می توانند برای مصارفی همچون حمل ابزار آلات خانگی،لوازم یدکی وبه طور کلی وسایل سنگین وزن مناسب میباشند.

ابعاد وسایز تولیدی

کوچکترین سایز تولید نایلون دسته تقویت در مجموعه آیتکس سایز 30*20 وبزرگترین سایز75*65 سانتیمتر میباشد.سایر سایز ها عبارتند از 35*25 40*30 45*35 50*40 و 60*50 سانتیمتر است. البته ابعاد این محصول با توجه به ابعاد کالا مورد نظر وسفارش مشتری قابل تغییر نیز میباشد.همچنین لازم به ذکر است که این نایلون در رنگ های مختلف بر اساس سلیقه و سفارش مشتریان در دو مدل کاست داروبدون کاست قابل تولید میباشد که شامل مدل ته وبغل دوخت و همچنین مدل بقل کاست وته دوخت است.

چاپ نایلون دسته تقویت

تمامی سایز نایلون های دسته تقویتی از امکان چاپ و تولید به صورت نایلون دسته تقویت تبلیغاتی برخوردارند وهمچنین میتوان انواع لوگو تصویر ونوشته را برروی این نایلون ها چاپ کرد.انواع چاپ روی این نوع پلاستیک علاوه بر اینکه به زیبایی و چشمگیر شدن آن  کمک می کند می تواند ابزاری جهت کسب و کار شما باشد.این کارباعث تبلیغ برند شماشده وبسیار به برند سازی فروشگاه شما کمک کند. در مجموعا آیتکس  چاپ نایلون دسته تقویت به وسیله روش چاپ فلکسو و هلیوتا هشت رنگ فول اچ دی انجام میپذیرد.البته برای تیراژهای پایین وزیر 150 گرم چاپ نایلون به روش چاپ سیلک اسکرین  صورت میگیرد.

انواع نایلون دسته تقویت

پلاستیک دسته تقویت با توجه به نوع کاست تقسیم بندی می شود.شاید از خود بپرسید که کاست چیست؟

کاست به نحوه ی تولید ونوع تا زدن گفته می شود که باعث می شود کیسه دسته دار بدون افزایش ابعاد حجم بیشتری را در خود جای دهد.

انواع کاست عبارتند از:

بغل کاست:در این مودل در هر دو طرف نایلون کاست تعبیه می شودالبته در اکثر موارد اگر ته کاست باشد بقل کاست هم تعبیه میشود.

ته کاست:همانطور که از نام آن هم مشخص است در انتهای کیسه پلاستیکی کاست تعبیه میشود.

سه طرف کاست:در این نمونه ازچپ راست وپایین کاست تعبیه میشود که باعث میشود حجم بسیار بیشتری داخل نایلون جا شود.

قیمت چاپ و تولید:

همانطور که مطمئن هستیدبرای تولید نایلون دسته تقویت تبلیغاتی باید از مواد اولیه تولیدی استفاده کرد.که قیمت آن همراه با قیمت دلارهر روزه در حالنوسان است.از همین روقادر به درج قیمت دقیق در وبسایت نیستیم.برای متوجه شدن قیمت کافی است باما تماس بگیرید.

قیمت چاپ

روش چاپ وتعداد رنگ های موجود در طرح مورد نظر شمابه صورت مستقیم درقیمت نهایی چاپ تاثیر گذار است.از همین رو برای قیمت دقیق چاپ تنها کافیست طرح مورد نظر را برای ما ارسال کنید.

چاپ روی نایلون

اولین نکته برای چاپ روی محصولات نایلونی،این است که با چاپ هلیو انجام نمی شوند.زیرا این چاپ تنها برای محصولات سلفونی است.از همین رو برای چاپ روی پلاستیک های تبلیغاتی یا هر محصول نایلونی دیگراز روش های چاپی زیر استفاده می شود.

چاپ فلکسو سیلندر مرکز:این روش بهترین انتخاب برای چاپ روی انواع کیسه های تبلیغاتی است که کیفیت و وضوح بالای دارد

چاپ فلکسو استک: چاپ استک هنوز هم مورد استفاده قرار میگیرد اما به عنوان یک روش منسوخ شده یاد میشود زیرافاصله چاپی بالایی دارد.

چاپ سیلک (دستی):

این روش تنها برای سفارشات با حجم پایین  توجیح اقتصادی داشته ونیازی به هزینه کلیشه ندارد.امانمیتوان هر طرح ویا تصویری را با آن چاپ کرد.کم هزینه ترین روش چاپ روی پلاستیک چاپ سیلک می باشد اما برای سفارشات زیر پانصد کیلو گرم توجیح اقتصادی دارد.نایلون دسته تقویت که همراه با چاپ ارائه میشود به عنوان یکی از بهترین واقتصادی ترین انتخاب ها برای تبلیغات با کیسه های دسته دار می باشد.هر کیسه دسته دار که در دستان مشتریان شما قرارگرفته در اصل یک بنر تبلیغاتی است که با کمترین هزینه در سطح شهر میباشد

رنگ بندی  پلاستیک های طرح دار:

بسیاری از مشتریان نایلون کیسه تقویت را به صورت خام یعنی به بدون چاپ دررنگبندی های متفاوت نیاز دارند. شرکت آیتکس تولید کننده انواع محصولات پلی اتیلنی است وهیچ  محدودیتی برای تولید کیسه های دسته داردر رنگبندی های متنوع ندارد.

در اکثر موارد هم کیسه های دسته موزی در رنگبندی شیری یا مشکی همراه با چاپ سفارش داده می شوند.زیرا در این دو رنگ تصویر چاپی بهتر نمایش داده می شوند.

سخن آخر

 

گروه چاپ آیتکس آماده ارائه خدمات  در زمینه فروش و چاپ ساک پارچه ای (سوزنی) ، چاپ نایلون، انواع ساک دستی تبلیغاتی ؛  

 بگ پارچه ای ؛ با کیفیت خوب و قیمت های مناسب به شما مشتریان عزیز می باشد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک نیاز دارید?