نایلون دسته بندی

نایلون دسته بندی

نایلون دسته بندی

نایلون دسته بندی یک نایلون با ضخامت مناسب و کیفیت عالی می باشد. دسته این نایلون به صورت بندی یا همان حالت زنبیلی می باشد. بند توسط دستگاه به نایلون پرس میشود.

تولید این نایلون با نایلون دسته تقویت به یک صورت و یک جنس می باشد فقط نوع دسته متفاوت است. همانند پلاستیک دسته تقویت این نایلون نیز به صورت کف کاست و با مواد درجه 1 پتروشیمی تولید می شود.

مجموعه آیتکس تولید کننده انواع نایلون فروشگاهی با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد. برای مشاهده لیست قیمت خدمات روی گزینه زیر کلیک کنید.

این نایلون را می توان به صورت ساده کف کاست و سه طرف کاست تولید کرد. اما به طور عمومی این نایلون به صورت کف کاست تولید شده و در بازار موجود است. کیفیت و مقاومت این نایلون در برابر اجناس سنگین مناسب می باشد. همچنین به دلیل جنس خوب این نایلون پس از مصرف همچنان کیفیت خود را حفظ کرده و برای استفاده مجدد مناسب است. لذا از نظر ماندگاری تبلیغ این نایلون مناسب است.

بیشتر بخوانید: نایلون دسته رکابی چیست؟

قیمت نایلون دسته بندی

مواد مورد استفاده در نایلون دسته بندی از مواد درجه 1 پتروشیمی با کمترین میزان ناخالصی می باشد. به همین دلیل قیمت این نایلون وابستگی کامل به مواد پتروشیمی دارد. به طور کلی قیمت نایلون وابسته به قیمت دلار می باشد و با افزایش قیمت دلار شاهد افزایش قیمت مواد نایلون خواهیم بود.

فرآیند تولید این پلاستیک با همان دستگاه دوخت وبرش نایلون دسته تقویت می باشد. در نایلون دسته تقویت هنگام پرس دسته یک لایه نایلون به دسته پرس می شود ولی در پلاستیک های دسته بندی هنگام پرس بند های پلاستیکی مقاوم پرس می شود.

این نوع نایلون از بهترین نوع نایلون تبلیغاتی می باشد. ضخامت مناسب و مقاومت بالا وشکل دسته آن باعث شده که از بهترین نوع نایلون تبلیغاتی باشد.

پلاستیک بندی
نایلون دسته بندی
نایلون بندی

بیشتر بخوانید: نایلون دسته موزی چیست؟

چاپ پلاستیک بندی

برای چاپ نایلون دسته بندی دو روش وجود دارد. روش چاپ سیلک که در این روش نایلون ها زیر شابلون چاپ قرار گرفته و به صورت تکی چاپ می شوند. این روش در واقع روش سنتی چاپ نیز می باشد. هزینه چاپ در این روش  به دلیل زمان بر بودن و نیروی کار بیشتر قیمت بالاتری دارد. ولی مزیت آن این است که مقدار کم هک میتوان چاپ کرد.

اما روش دوم چاپ که روش مکانیزه می باشد و مجموعه آیتکس نیز در این زمینه فعالیت دارد روش چاپ فلکسو می باشد. در این روش نایلون قبل از دوخت و برش باید چاپ بخورد. چاپ توسط کلیشه و دستگاه فلکسو انجام می شود. قیمت چاپ این روش بسیار مناسب تر از روش سیلک می باشد ولی مقدار سفارش باید بیشتر باشد. حداقل میزان سفارش با چاپ تک رنگ 300 کیلو می باشد. البته در بعضی مواقع 200 کیلو نیز امکان پذیر می باشد.

نایلون دسته بندی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کمک نیاز دارید?