ساک پارچه ای

ساک پارچه ای

ساک پارچه ای سوزنی برای تبلیغات کاربرد زیادی دارد. پارچه های سوزنی یا همان اسپان باند به دلیل کیفیت مناسب کاربرد فراوانی  در صنعت های مختلف دارد. تولید کیسه های سوزنی یکی از پرکاربرد ترین استفاده این پارچه هاست.

ساک پارچه ای تبلیغاتی در حالات مختلف در دو گرماژ 60 و 90 گرم و به صورت ساده ( فلت ) کف کاست و سه طرف کاست و به صورت دوتکه و طرحدار تولید می شود. تنوع زیاد در تولید باعث شده نیاز تمامی صنوف به این کیسه ها برطرف شود.

مثلا اگر صنفی نیاز به یک بگ پارچه ای با قیمت مناسب می باشد از حالت ساده ( فلت ) استفاده می کند که قیمت مناسب تری دارد. اگر نیاز به یک بگ برای جنسی حجیم دارد از کیسه های سه طرف کاست استفاده می کند. اگر برند فروشگاه با ارزش است و نیاز به یک بگ شیک با پرستیژ مناسب دارد از بگ های طرحدار استفاده می کند که جلوه مناسبی دارد.

مجموعه آیتکس در زمینه چاپ و تولید انواع ساک پارچه ای و نایلون تبلیغاتی فعالیت دارد. برای مشاهده لیست قیمت خدمات این مجموعه روی گزینه های زیر کلیک کنید.

ساک پارچه ای فلت

ساک پارچه ای فلت ارزان ترین نوع ساک دستی می باشد. این نوع بگ در این مجموعه فقط در گرماژ 60 قابل تولید است. در گرماژ 90 به دلیل قیمت بالا و استقبال کمتر مشتریان تولید این گرماژ در حالت فلت متوقف شده است. در گرماژ 90 فقط حالت سه طرف کاست ( تک رنگ – دوتکه – طرحدار ) تولید می شود که در ادامه مطلب در مورد آن توضیح می دهیم.

ساک پارچه ای فلت پرفروش ترین نوع ساک دستی می باشد. قیمت مناسب این بگ دلیل فروش بیشتر آن می باشد. از نظر نوع دستگیره دسته پانچ یا همان دسته موزی به صورت رایگان می باشد. اما طبق نیاز مشتری می توان دستگیره بندی یا همان زنبیلی تولید کرد که هزینه دستگیره به مبلغ ساک دستی اضافه می شود. حداقل سفارش ساک دستی در سایزهای اصلی 500 عدد می باشد. در صورت نیاز به چاپ حداقل سفارش باید 1000 عدد باشد.

ساک پارچه ای
دسته بندی
کیسه پارچه ای
دسته پانچ

ساک دستی کف کاست

کف کاست به اندازه 10 سانتی متر برای ساک دستی باعث ایجاد مقاومت بیشتر و حجم بیشتر ساک دستی برای اجناس حجیم تر می شود. به مانند ساک های فلت، کف کاستها نیز فقط در گرماژ 60 تولید می شود.هزینه کاست کف برای هر ساک پارچه ای متفاوت می باشد و هر چه عرض ساک بزرگتر باشد میزان مصرف پارچه نیز بیشتر شده و قیمت آن افزایش می یابد.

در تولید کف کاست سرعت تولید نسبت به حالت فلت کند تر شده که این مورد نیز از عوامل تاثیرگذار در قیمت ساک دستی می باشد.

در این نوع ساک پارچه ای نیز می توان دسته پانچ یا دسته بندی تولید کرد. توجه شود برای تولید دسته بندی باید عرض ساک دستی حداقل 30 سانتی متر باشد تا امکان تولید به صورت دسته دار وجود داشته باشد. در سایز های کوچکتر مثل سایز ویژه 25*35 یا 20*30 امکان تولید دسته بندی وجود ندارد و این سایز کیسه پارچه ای به صورت دسته پانچ تولید می گردد.

ساک پارچه ای
کیسه پارچه ای

ساک پارچه ای ارزان

طبیعتا هر فردی به دنبال یافتن قیمت مناسب برای خرید هر کالا می باشد. ساک پارچه ای ارزان عنوانی است که ممکن است در اینترنت جستجو شود و افراد به دنبال یافتن قیمت مناسب برای کیسه پارچه ای باشند. برای یافتن قیمت مناسب حتما به این نکته توجه کنید که کیسه پارچه ای تولید شده با پارچه کدام شرکت اسپان باند می باشد.

اگر چه گرماژ پارچه مثلا 60 باید در همه شرکت ها به یک صورت تولید شود و هر متر مربع پارچه 60 گرم وزن داشته باشد اما برخی از پارچه های تولید شده در بازار متاسفانه کیفیت مناسبی ندارد و با قیمت های پایین تر عرضه می شوند.

برخی از تولید کنندگان ساک پارچه ای برای پایین آوردن قیمت از این پارچه ها استفاده می کنند که کیفیت کار را به شدت پایین می آورد. ما اینجا قصد تبلیغ برای هیچ کارخانه تولید پارچه ای را نداریم اما برای آگاهی شما توصیه می کنیم ساک دستی را از شرکتی خریداری کنید که با پارچه های شرکت بافتینه یا بادران تولید شده باشد. کیفیت پارچه های این دو شرکت مناسب می باشد. اکثر تولید کنندگان نیز از همین پارچه ها استفاده می کنند.

مجموعه آیتکس نیز به منظور تولید با کیفیت و مشتری پسند تولیدات خود را با پارچه شرکت بادران یزد انجام داده تا کیفیت بالایی را عرضه نماید.

بگ پارچه ای سه طرف کاست

بگ پارچه ای یاهمان ساک پارچه ای سه طرف کاست یا باکس بگ ازبهترین نوع بگ می باشد. کاست های اطراف ساک باعث ایجاد مقاومت بیشتر و افزایش حجم بگ می شود.

در مجموعه آیتکس کیسه های پارچه ای سه طرف کاست در هر دو گرماژ 60 و 90تولید می گردد.

به طور مصال در سایز های متوسط بگ سه طرف کاست در گرماژ 60 قابلیت تحمل وزن بین 8 تا 10 کیلو گرم را دارد. در گرماژ 90 گاها تحمل بار تا 20 کیلو گرم را نیز دارد. عرض کاست از هر طرف 10 سانتی متر می باشد که در این مجموعه قابلیت تولید کاست تا عرض 20 سانتی متر نیز امکان پذیر است.

تبلیغ با بگ های سه طرف کاست ماندگاری و بازدهی بیشتری دارد.

افزایش میزان مصرف پارچه ( در کاست های اطراف ) و همچنین کاهش سرعت تولید باعث افزایش قیمت بگ های سه طرف کاست می باشد.

ساک پارچه ای

ساک دستی دو تکه

در مجموعه آیتکس ساک پارچه ای دو تکه در گرماز 90 و به صورت سه طرف کاست تولید می گردد. در این نوع بگ رنگ قسمت بالایی با رنگ قسمت پایینی متفاوت می باشد. حالت دو تکه باعث زیبایی بیشتر بگ می شود.

این نوع بگ در سه سایز مختلف تولید می گردد. تفاوت قیمت ساک دو تکه با یک تکه مقداری ناچیزی می باشد.

رنگ دسته هماهنگ با رنگ قسمت پایین می باشد.

به صورت آماده در 12 رنگ و قابلیت تولید در رنگ دلخواه مشتری .

فروش  ساک های دو تکه آماده به مقدار حداقل 250 عدد.

بسته بندی شکیل در کارتن.

ساک پارچه ای

ساک پارچه ای طرحدار

با طرحدار کردن ساک پارچه ای یک بگ شاپینگ بگ و زیبا و خاص تولید می شود. این نوع شاپینگ بگ در بین فروشگاه های برند و یا کسانی که قصد خرید یک بگ با کیفیت و زیبا را دارند طرفدار دارد.

این بگ ها در سه طرح ترمه، طرح کتان و طرح مشبک در مجموعه آیتکس تولید می گردد. طرح بگ باید با ظرافت خاص و با رنگی چاپ شود که یک حالت بک گراند مناسب ایجاد نماید. اگر طرح روی بگ به صورت پر رنگ و جلوه دار چاپ شود شاید در نگاه اول جذاب به نظر برسد ولی ما را از هدف اصلی دور می کند.

هدف اصلی چیست؟ هدف اصلی برای خریداران ساک پارچه ای چاپ برند و تبلیغ خودشان است. پس اگر طرح بک گراند به صورت پر رنگ و جلوه دار چاپ شود چاپ برند مورد نظر هیچ جلوه ای نمی کند و برای فروشگاه بازدهی ندارد. بهترین حالت بک گراندی است که فقط باعث زیبایی شود و مانع جلوه چاپ نشود.

همانطور که در تصاویر هم مشاهده می کنید طرح بگ به هیچ عنوان مانع جلوه چاپ برند نشده است. در بعضی از بگ های طرحدار موجود در بازار دیده می شود که طرح های بک گراند به صورت زننده و پر رنگ چاپ شده که باعث بی کیفیت شدن کار می شود.

توصیه می شود اگر قصد خرید ساک های طرحدار را دارید حتما از چاپ های رنگ نقره ای و طلایی یا رنگ اورینت استفاده کنید تا بالاترین کیفیت چاپ ایجاد شود.

ساک پارچه ای
طرح کتان
ساک پارچه ای
طرح ترمه
بگ طرح دار
طرح مشبک

چاپ بر روی ساک پارچه ای

چاپ بر روی انواع ساک پارچه ای به روش چاپ سیلک انجام می شود. چاپ سیلک اکثرا با رنگ های پی وی سی انجام می شود. رنگ های پی وی سی چاپ بهتر است پر رنگ تر از خود بگ باشند تا کیفیت مناسبی ایجاد شود.

به طور مثال برای چاپ روی کیسه زرد با رنگ مشکی که تیره تر می باشد استفاده شود. اگر بر عکس این باشد و روی کیسه مشکی بخواهیم چاپ زرد انجام دهیم کیفیت پایینی را به ما میدهد. چون در رنگ های پی وی سی پوشش رنگ مناسب نیست و رنگ پس زمینه اگر تیره تر باشد کیفیت چاپ را تحت تاثیر قرار می دهد. حال اگر بخواهیم روی کیسه مشکی چاپ رنگ روشن بزنیم باید چکارکنیم؟؟

در این مواقع از رنگ اورینت برای چاپ استفاده می کنند. قیمت چاپ با رنگ اورینت بیشتر است ولی به خاطر پوشش خوب رنگ اورینت برای چاپ با رنگ های روشن بهترن کیفیت را دریافت می کنیم.

رنگ های طلایی ونقره ای پی وی سی هم پوشش رنگ مناسبی دارند و برای چاپ بر روی کیسه های تیره مناسب می باشند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کمک نیاز دارید?