ساک تبلیغاتی سوزنی

ساک تبلیغاتی

ساک تبلیغاتی

ساک تبلیغاتی برای فروشگاه هایی که به تبلیغات و برند خود اهمیت می دهند بسیار مهم می باشد. ساک های تبلیغاتی انواع مختلفی دارد که انتخاب بهترین گزینه که کیفیت و قیمت مناسبی داشته باشد دارای اهمیت است.

ساک دستی کاغذی، بگ پارچه ای سوزنی ، کیسه های متقال و کتان، کیسه های برزنتی از انواع گزینه ها برای تبلیغات می باشد که در ادامه به توضیح مختصر از هر کدام می پردازیم.

مجموعه آیتکس تولید کننده کیسه های پارچه ای تبلیغاتی و نایلون تبلیغاتی می باشد. برای مشاهده لیست قیمت خدمات این مجموعه روی گزینه زیر کلیک کنید.

برای انتخاب یک ساک مناسب باید خصوصیات انواع آن را بدانیم ضمنا یکی از مهمترین فاکتورها برای انتخاب قیمت می باشد. در ادامه به مقایسه قیمت و کیفیت هر کدام می پردازیم.

ساک تبلیغات سوزنی:

از پرکاربرد ترین نوع ساک تبلیغاتی می توان به ساک پارچه ای سوزنی اشاره کرد. ساک سوزنی از پارچه اسپان باند تولید شده که تجزیه پذیر می باشد و جایگزین مناسب نایلون است.

برای این که بتوانیم یک تبلیغ خوب و مناسب داشته باشیم باید یک کیسه مقاوم برای تبلیغات داشته باشیم. کیسه های سوزنی مقاومت و ماندگاری مناسبی دارند. اگر از گرماژ 90 آن استفاده کنیم کیسه محکم تر و مقاوم تری در اختیار داریم. کیسه های پارچه ای متقال و کتان از نظر مقاومت بسیار بهتر هستند ولی قیمت بسیار بالاتری دارند که از نظر اقتصادی مناسب نیستند و کاربرد کمتری دارند.

کیسه های برزنتی هم دارای مقاومت بالاتری هستند ولی قیمت بالای آنها باعث شده کسب و کارها برای تبلیغات به این سو کشیده نشوند و بیشتر مساجد و امازاده ها برای کفش از این کیسه ها استفاده کنند.

ساک دستی کاغذی با ظاهری جذاب از دیگر گزینه های تبلیغاتی می باشد. شاید تصور کنید ساک های کاغذی قیمت مناسب تری داشته باشند ولی اینطور نیست. قیمت ساک دستی کاغذی بسیار بالاتر از ساک های سوزنی است.

همچنین دارای مقاومت پایین تری نیز می باشند و نسبت به رطوبت حساس هستند و کیفیت خود را از دست می دهند. از ساک های کاغذی بیشتر برای تحویل کادو و کالاهای کادویی و زینتی استفاده می شود چون ظاهری جذاب دارند.

برای مشاهده توضیحات بیشتر در زمینه انواع ساک تبلیغاتی می توانید روی کلمه ساک دستی کلیک نمایید.

ساک دستی برزنتی
ساک دستی برزنتی
ساک تبلیغاتی سوزنی
ساک دستی سوزنی
ساک تبلیغاتی سوزنی
ساک دستی سوزنی

ساک دستی سوزنی دوستدار محیط زیست

با رونق گرفتن کیسه های پارچه ای سوزنی دوستدار محیط زیست شاهد افزایش کیفیت ظاهری در این ساک تبلیغاتی هستیم. شاپینگ بگ طرحدار از گزینه های شیک و مناسب برای تبلیغات می باشند. طرح های مختلف که بر روی پارچه چاپ شده و سپس به سمت تولید بگ پارچه ای می رود یک ساک با کیفیت و شیک را ایجاد می کند که فروشگاه های برند می توانند برای بازدهی بالا از آن استفاده کنند.

کیسه های پارچه ای سوزنی که بین تمام گزینه های ساک تبلیغاتی از قیمت و کیفیت مناسبی برخوردار است میتوانند به عنوان جایگزین کیسه های نایلونی انتخاب شود. اگر چه حذف کامل نایلون در حال حاضر امکان پذیر نیست اما با فرهنگ سازی صحیح می توان مصرف آن را تا جای ممکن کاهش داد و به حفظ و بقای محیط زیست کمک کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کمک نیاز دارید?