نایلون عمومی

استفاده از نایلون های عمومی

نایلون عمومی

نایلون عمومی از جمله نایلون های فروشگاهی می باشد که طرح های عمومی جذاب و خاص روی آن چاپ شده و فروشگاه ها می توانند از آن استفاده کنند. به طور کلی فروشگاه ها برای تحویل اجناس خود به مشتری می تواندد از بگ پارچه ای ، نایلکس های فروشگاهی شفاف، نایلون عمومی و نایلون با چاپ اختصاصی استفاده کنند. در این نوشته قصد داریم در مورد انواع نایلون عمومی و خصوصیات آن صحبت کنیم.

دلیل استفاده از نایلون های عمومی قیمت مناسب آن ها  می باشد. به دلیل این که این نایلون ها به صورت تناژ تولید شده قیمت تمام شده مناسب تری دارند و فروشگاه ها می توانند از طرح های مختلف آن استفاده کنند. این روزها تولید کنندگان نایلون از طرح های زیادی استفاده کرده اند که با توجه به بازخورد فروش این طرح ها در بازار تولید آن متوقف یا ادامه می یابد.

از معروف  ترین و قدیمی ترین طرح های عمومی  طرح لبخند می باشد که معمولا اکثرا با آن آشنایی دارید. سالهای گذشته تنوع طرح های عمومی کمتر بود و بیشترین فروش بین نایلون های عمومی طرح لبخند بود اما با افزایش طرح های عمومی و جدی فروش طرح لبخند نیز کاهش یافت. اگر چه هنوز هم جزو پرفروش ترین نایلون عمومی در بازار است.

انواع نایلون عمومی

نایلون های عمومی در درجه بندی درجه 1، درجه 1.5 و درجه 2 تولید می شوند. نایلون های با مقاومت بالاتر درجه 1 می باشند. این نایلون ها از نظر ضخامت دارای ضخامت کمی می باشند ولی در عین حال مقاومت بالایی نیز دارند. بسیاری از فروشگاه ها از این مدل استقبال می کنند. اگر چه قیمت این نوع نایلون بالاتر می باشد اما به دلیل ضخامت پایین و تعداد در کیلو بالا مورد استقبال قرار می گیرند.

اما پرمصرف ترین نوع نایلون عمومی نایلون با درجه کیفی درجه 1.5 می باشد. در تولید این مدل نایلون از کربنات برای ارزان تر شدن قیمت استفاده می کنند. کربنات باعث ضخیم تر شدن نایلون می شودو دیگرر نمی توان مثل نایلون درجه 1 ضخامت آن را کم کرد چون مقاومت آن کاهش می یابد.

البته این نوع نایلون با ضخامت پایین نیز وجود دارد و برای فروشگاه هایی که وزن اجناس پایینی دارند مورد استفاده قرار می گیرد. در مدل ضخیم تردیگر فروشگاه ها نیز میتوانند از آن استفاده کنند. قیمت چاپ نایلون پایین تر از درجه 1 می باشد ولی تعداد در کیلو پایین تری دارد.

نایلون درجه 2 به دلیل استفاده از مواد بازیافتی در تولید از نظر بهداشتی برای مشاغل مواد غذایی ممنوع می باشد. استفاده از این نوع نایلون عمومی کمتر می باشد. به دلیل ضخامت بالا تعداد در کیلو این نایلون زیاد می باشد ولی قیمت پایین تری دارد.

دسته بندی نایلون فروشگاهی

نایلون های فروشگاهی از نظر جنس به دو دسته نایلون و نایلکس تقسیم می شوند. نایلکس ها قیمت مناسب تری دارند و از نظر ضخامت دارای ضخامت پایین تری می باشند. نایلون ها حالت نرم و براق دارند و دارای کیفیت و مقاومت بالاتری می باشند. نایلکس ها اکثرا به شکل دسته رکابی و دسته موزی تولید می شوند. جنس نایلونی به صورت دسته موزی دسته تقویت و دسته بندی تولید می گردد که مقاومت و ظاهر بهتری دارند.

این مدل نایلون در طرح های عمومی جذابی تولید شده اند بعضی از طرح ها چاپ عکس های زیبا می باشند که نایلونی جذاب را ارائه می دهد.

نایلون با برند های Adidas و nike و puma و کلیه برند های معروف کفش و لباس نیز چاپ شده که متناسب با این فروشگاه ها می باشد.

پیشنهاد می‌کنم از محصولات مشکلات کارگاه چاپ دیدن فرمایید

چاپ نایلون عمومی

همانطور که گفته شد چاپ نایلون های عمومی به صورت تناژ انجام می گردد. این نایلون ها به دو روش چاپ فلکسو و چاپ هلیو چاپ می گردند. چاپ هلیو کیفیت بالاتری دارد ولی هزینه چاپ با این دستگاه بیشتر است که البته با تولید به صورت تناژ این مورد برطرف می گردد. چاپ فلکسو روش معمول و متداول چاپ می باشد اکثرا با چاپ فلکسو چاپ نایلون را انجام می دهند. با دستگاه های فلکسو 5 رنگ به بالا می توان چاپ تصویر نیز انجام داد.

سخن آخر

 

گروه چاپ آیتکس آماده ارائه خدمات  در زمینه فروش و چاپ ساک پارچه ای (سوزنی) ، چاپ نایلون، انواع ساک دستی تبلیغاتی ؛  

 بگ پارچه ای ؛ با کیفیت خوب و قیمت های مناسب به شما مشتریان عزیز می باشد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک نیاز دارید?